"Niewidzialne" od 25 września w księgarniach

"Niewidzialne" od 25 września w księgarniach
Niewidzialne
Heather Graham

25.09.2013

Graham należy do najlepszych autorek romansów oraz powieści sensacyjnych.
Publishers Weekly

W San Antonio w tajemniczych okolicznościach znikają młode kobiety. Zjawiają się w mieście w poszukiwaniu pracy lub przygody, po czym ślad po nich ginie. Do spektakularnego zaginięcia dochodzi w Longhorn Inn & Saloon, dawnym słynnym zajeździe, odnowionym przez nową właścicielkę. Wynajęty przez jedną z przyjezdnych kobiet pokój – cały we krwi – nasuwa myśl o morderstwie, ale ciała ofiary nie ma…

Do miasta przyjeżdża agent FBI. Do współpracy zaprasza wybitnych specjalistów kryminologów oraz Kelsey O’Brien, pełniącą funkcję szeryfa federalnego, oraz Logana Raintree, miejscowego rangera. Tych dwoje charakteryzuje nie tylko dogłębna znajomość policyjnego fachu oraz instynkt, ale także niezwykła, choć skrywana umiejętność nawiązywania kontaktu ze zmarłymi. 

W mieście dochodzi do odkrycia szczątków kilku młodych kobiet. Identyfikacja ofiar nie jest łatwa, ale śledczym udaje się ustalić tożsamość ofiar. Okazuje się, że wszystkie kobiety interesowały się czarną magią, niektóre z nich uważały się za wróżki, inne przypisywały sobie zdolności telepatyczne. Kelsey i Logan znajdują potwierdzenie przypuszczenia, że w San Antonio nieszczęsne ofiary nie zjawiły się przypadkowo.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.