Księga kodów podświadomości według Beaty Pawlikowskiej

Księga kodów podświadomości według Beaty Pawlikowskiej
W serii zatytułowanej „W dżungli podświadomości” Beata Pawlikowska wyjaśnia swoim czytelnikom, w jaki sposób poznanie mechanizmów działania ludzkiego umysłu może pomóc osiągnąć szczęście w życiu.
 
Drugi tom z tej serii zatytułowany „Księga kodów podświadomości” ukazał się nakładem Wydawnictwa G+J Książki.
 

 

 
Jak tłumaczy Beata Pawlikowska, podświadomość jest pilnym uczniem, który bada rzeczywistość i zapisuje wnioski na „żelaznych tablicach”. Umieszcza je w ludzkim umyśle w takim miejscu, że człowiek nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. To podświadomość kieruje ludzkim zachowaniem, uczuciami i myślami. Podsuwa najbardziej osobiste pragnienia i zmusza do ich zaspokajania.
Jeśli kody podświadomości zostały zapisane prawidłowo, człowiek jest szczęśliwy, ma poczucie sensu i spełnienia. Jednak 99% ludzi nosi w sobie fałszywe kody podświadomości – nie oznacza to jednak, że są skazani na porażkę. Wystarczy poznać i zrozumieć mechanizmy działania podświadomości, by na nowo zapisać właściwe kody i rozpocząć lepsze życie.
Beata Pawlikowska słynie nie tylko ze wspaniałych podróży w najdalsze zakątki Ziemi, ale także z wyjątkowego, pozytywnego podejścia do świata i ludzi. W nowej serii psychologicznej dzieli się swoim doświadczeniem życiowym i udowadnia, że szczęście może być udziałem każdego człowieka – wystarczy odrobinę popracować nad sobą i swoją podświadomością, by je osiągnąć.

Pierwszy tom serii „W dżungli podświadomości” zatytułowany tym samym tytułem ukazał się w marcu 2013 r. Już wkrótce do księgarni trafią kolejne książki z serii: „Kurs szczęścia”, „Trening szczęścia” i „Jestem bogiem”.
 

 
 
O autorce:
Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w „dżungli życia”. Organizuje wyprawy do dżungli amazońskiej i w inne egzotyczne miejsca. Pisze książki, felietony i reportaże. Fotografuje. W Radiu ZET prowadzi audycję „Świat według Blondynki”.  Autorka kilkunastu książek, w tym pierwszej polskiej książki opublikowanej przez National Geographic. Silna, samodzielna i odważna. Twierdzi, że te cechy pozwalają spełnić wszystkie marzenia, a jej recepta na osiągnięcie sukcesu to pasja poparta ciężką pracą, która pozwala osiągnąć mistrzostwo w dowolnej dziedzinie.
 
Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.