Agrowypas. Najlepsze miejsca na wakacje pod gruszą

Agrowypas. Najlepsze miejsca na wakacje pod gruszą
Przewodnik dla miłośników agroturystyki!

Wczasy pod gruszą

„Agrowypas. Najlepsze miejsca na wakacje pod gruszą” to przewodnik po polskich wsiach i miasteczkach, który ukaże się 20 marca nakładem Wydawnictwa G+J Książki. Autor – Dariusz Jędrzejewski –  udowadnia, że nie trzeba uciekać na drugi koniec świata, by naprawdę wypocząć.

„Agrowypas” jest nie tylko przewodnikiem turystycznym, ale także podręcznikiem uczącym jak spędzać wolny czas na polskiej wsi. Na stronach przewodnika autor inspiruje do próby poszukiwania pięknych miejsc, w których można wypocząć w otoczeniu wspaniałej przyrody, niekoniecznie zaś w tłumie turystów. Autorski wybór 35 miejsc odpowiednich do wypoczynku na wsi jest tylko jednym z wielu możliwych. Dariusz Jędrzejewski udowadnia, że wieś ma do zaoferowania o wiele więcej atrakcji niż zbieranie grzybów i jagód czy mleko prosto od krowy – wieś to także rozrywki kulturalne i sportowe oraz wspaniała baza wypadowa do dalszych wycieczek.
Agroturystyka staje się coraz popularniejsza wśród mieszkańców wielkich miast, którzy mają ochotę uciec od pośpiechu rodzącego stres, wszechobecnego zgiełku, korków i hałasu. Na polskich wsiach mogą oni prawdziwie wypocząć i poznać bliżej regiony położone z dala od wielkich hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Wczasy pod gruszą to nawiązanie do tradycji dobrze wspominanych rodzinnych urlopów. To również doskonała propozycja dla każdego, niezależnie od płci, wieku i temperamentu.

O autorze:
Dariusz Jędrzejewski
jest związany ze światem mediów od 17 lat. Jest fotografem, autorem książek historycznych oraz licznych przewodników turystycznych, m.in.: „Poznań” i „Kraków” (z serii „Miasta dla ciekawych”), „Okolice Krakowa” oraz „Zakątki na urlop i weekend” (z serii „Miejsca Magiczne”), a także „Rodzinne wakacje” i „Góry dla niecierpliwych”. Jest również autorem zdjęć do licznych przewodników i albumów.
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.