Zbiór pozytywnych tekstów znanej podróżniczki

Zbiór pozytywnych tekstów znanej podróżniczki
Planeta dobrych myśli Beaty Pawlikowskiej

Zbiór pozytywnych tekstów znanej podróżniczki

Najnowszy poradnik autorstwa Beaty Pawlikowskiej, zatytułowany „Planeta dobrych myśli” to dwieście kolorowych stron, pozytywnych tekstów i oryginalnych rysunków. Książka ukaże się 9 stycznia nakładem wydawnictwa G+J Książki.

„Planeta dobrych myśli” to zbiór pozytywnych tekstów Beaty Pawlikowskiej. Część  z nich podróżniczka opublikowała już na swoim oficjalnym profilu w serwisie społecznościowym Facebook. Miłośnicy autorki znają je jako „żółte kartki”. Codziennie rano na: www.facebook.com/BeataPawlikowska znajdują odręcznie napisaną „żółtą kartkę”, stanowiącą połączenie refleksji podróżniczki z jej autorskim rysunkiem, aby następnie udostępnić ją innym czytelnikom. Wyjątkowo duże zainteresowanie akcją zainspirowało Beatę Pawlikowską do zebrania wszystkich „żółtych kartek” i opublikowania ich w jednej książce stanowiącej swoisty podręczniki pozytywnego myślenia.

„»Planeta dobrych myśli« powstała znienacka, podczas letnich popołudni, kiedy chwytałam za pióro i rysowałam. A na innych kartkach ołówkiem notowałam to, co samo układało się w akapity i zwrotki. Zaczęłam publikować te myśli na Facebooku. Dwieście lajków. Pięćdziesiąt udostępnień. Tydzień później tysiąc lajków i pięćset udostępnień. I wszyscy pytali: kiedy to się ukaże jako książka? Proszę bardzo – oto jest. »Planeta dobrych myśli«” – opowiada o publikacji Beata Pawlikowska.

O autorce:
Beata Pawlikowska
– pisarka, podróżniczka, fotograf, dziennikarka. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w „dżungli życia”. Organizuje wyprawy do dżungli amazońskiej i w inne egzotyczne miejsca. Pisze książki, felietony i reportaże. Fotografuje. Ilustruje książki. Autorka ponad czterdziestu książek, w tym pierwszej polskiej książki opublikowanej przez National Geographic. W Radiu ZET w każdą niedzielę od 10.00 do 14.00 prowadzi audycję „Świat według Blondynki”.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.