Wydawnictwo G+J Książki poleca "Życie na ulicy"

Wydawnictwo G+J Książki poleca "Życie na ulicy"
Życie na ulicy
Danielle Steel
 
 
Odkryj prawdę, która może odmienić nie tylko twoje życie, i nie traktuj obojętnie dramatu tych, którzy zostali dotknięci przez los.
 
Życie na ulicy to opowieść zaskakująca, niezwykła, wzruszająca. Osobista, bo oparta na prawdziwych wydarzeniach, relacja Danielle Steel z jej jedenastoletniej działalności na rzecz bezdomnych w San Francisco.
 
Pisarka angażuje się w pomoc pozbawionym dachu nad głową mieszkańcom metropolii, kiedy przepełniona smutkiem po śmierci syna, próbuje odzyskać sens życia. Zakłada stowarzyszenie Yo! Angel! Wspierana przez ludzi dobrej woli, raz w miesiącu przez lata przemierza ulice miasta, nie tylko po to, by dostarczyć najbardziej potrzebującym podstawowe artykuły, które pomogą im przetrwać, jak ciepłe ubrania, jedzenie, środki czystości, ale także by dodać im otuchy i nadziei.
 
Danielle Steel przywołuje spotkania, które wywarły na niej największe wrażenie, wręcz wstrząsnęły nią czy nawet ją przeraziły. Uświadamiając czytelnikom niestałość losu i obojętność instytucji publicznych na czyjąś krzywdę, zachęca nas wszystkich do niesienia nadziei innym.
 
Danielle Steel to najpoczytniejsza współczesna autorka książek. Napisała ponad 80 powieści, których łączny nakład przekroczył 590 milionów egzemplarzy na całym świecie. Wszystkie trafiają na czołowe miejsca list bestsellerów „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i innych rankingów najlepiej sprzedających się tytułów, wiele z nich zostało przeniesionych na ekran. Część wynagrodzenia ze sprzedaży książki Życie na ulicy pisarka przekaże na konto Stowarzyszenia Emmaus, które walczy z ubóstwem i społecznym wykluczeniem.
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.