Katolik frajerem?

Katolik frajerem?
Katolik frajerem?

Czy zarabianie pieniędzy i robienie kariery musi być grzechem? Czy będąc celebrytą można głosić naukę Chrystusa? Te i podobne stereotypy są głęboko zakorzenione w świadomości wielu ludzi. Być może z niektórymi z nich sam się zgadzasz, być może niektóre skutecznie zniechęcają Cię do Kościoła.

To tylko niektóre pytania, na które w książce Zbigniewa Kaliszuka „Katolik frajerem?” odpowiadają Muniek Staszczyk, Jerzy Stuhr, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Tomasz Zubilewicz, Radosław Pazura, Marek Kamiński, Artur Partyka oraz inne znane i cenione osoby.

Książka Zbigniewa Kaliszuka „Katolik frajerem? ” to poradnik, który pomaga znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, i daje inspiracje do dalszych poszukiwań. Przekonasz się, że chrześcijaństwo nie musi być smutnym zbiorem nakazów i zakazów, a może być najpiękniejszym i najbardziej radosnym sposobem na życie!

Media, świat kultury, nasi znajomi, a w końcu nawet i niektórzy księża oraz przedstawiciele środowiska katolickiego często prezentują wypaczony obraz chrześcijaństwa. Czytając „Katolik frajerem?” dowiesz się jak korzystać z uroków świata żyjąc w zgodzie z wiarą.
Ta książka pozwoli Ci inaczej spojrzeć na chrześcijaństwo.

„Bardzo wciągająca i świetnie napisana książka. Rzuca zupełnie nowe światło na naszą religię, którą zwykliśmy odbierać w stereotypowy sposób. Godna polecenia nawet tym, którzy dystansują się od wiary i Kościoła.” – Radek Rasińskie, Alchemist Project
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.