Czytniki eBooków z kolorową Biblią w ofercie komunijnej od Weltbildu

Czytniki eBooków z kolorową Biblią w ofercie komunijnej od Weltbildu
ŚWIAT SIĘ ZMIENIA: OD GUTENBERGA DO E-BOOKÓW
CZYTNIKI Z KOLOROWĄ BIBLIĄ W OFERCIE KOMUNIJNEJ WELTBILDU
 
 

Weltbild Polska poszerzył asortyment swoich produktów o popularne czytniki eBooków firmy TrekStore. W specjalnej ofercie komunijnej firma proponuje czytniki z kolorową Biblią obrazkową dla dzieci.

Świat się zmienia. To, co dawniej było innowacyjne i nowoczesne dziś trafia do powszechnego użycia. Znane od stuleci papierowe książki to obecnie tylko jeden ze sposobów obcowania z literaturą. Alternatywą dla druku coraz częściej stają się właśnie czytniki e-booków.

 – Już dziś większość naszych własnych publikacji posiada swoje odpowiedniki w postaci audiobooków
 i e-booków.  W ostatnim czasie czytniki staniały na tyle, że stały się dostępne dla przeciętnego czytelnika. Bardzo nas to cieszy, bo wierzymy, że książka elektroniczna będzie coraz popularniejsza, a tym samym grono odbiorców literatury wzrośnie – mówi Gunther Gerlach, Prezes Weltbild Polska.

Weltbild – właściciel marki Świat Książki promuje czytelnictwo we wszystkich jego przejawach. Dlatego
w specjalnie przygotowanej ofercie prezentuje czytnik z Biblią łączący tradycję z nowoczesnością. Wydawca pokazuje w ten sposób nowe formy dotarcia do młodego i starszego pokolenia czytelników. Dla dorosłych to świetny pomysł na prezent – wartościowy w kontekście Pierwszej Komunii Świętej, a zarazem stymulujący ich pociechy do czytania innych tytułów. Dla dzieci i młodzieży to alternatywa dla tradycyjnych książek i atrakcyjny gadżet z wielofunkcyjnym zastosowaniem – można nie tylko czytać eBooki, lecz także słuchać muzyki i oglądać zdjęcia.

Trudno dyskutować, czy lepsza jest książka tradycyjna, czy elektroniczna. Z pewnością zaletą czytników jest to, że mieści się na nich ok. 2 000 tytułów,  są małe i lekkie. To sprzyja zabieraniu ich w podróże – te dalekie i bliskie, bez obawy o pojemność bagażu. Można ich używać wszędzie tam, gdzie jest ograniczony dostęp do światła – w nocy, w namiocie, w autobusie i pociągu. Litowo-jonowa bateria ładowana przez gniazdko USB umożliwia czytanie przez 8 godzin.

Wprowadzony przez Weltbild czytnik ma kolorowy wyświetlacz i obsługuje najpopularniejsze formaty eBooków, muzyczne
i graficzne. Czytelnicy mający problemy ze wzrokiem, mogą bez problemu powiększać czcionkę.

– Mamy bogatą bibliotekę ebooków, a dzięki wydawnictwom własnym –  Świata Książki – część ekskluzywnych tytułów, które będą dostępne wyłącznie w naszym sklepie internetowym, Weltbild.pl. Czytnik sprzedawany jest z gratisowymi książkami, a do tego w trzech kolorach do wyboru (białym, czarnym oraz czerwonym) i z zestawem słuchawkowym umożliwiającym słuchanie muzyki. Najważniejsze jednak, żeby polski czytelnik przekonał się do korzystania z czytników i eBooków w ogóle. Produkt, który oferujemy wydaje się być idealny na przełamanie pierwszych lodów – przekonuje Paweł Wojciechowski, Dyrektor Marketingu, Weltbild Polska.

Czytnik e-booków firmy TrekStor z wgraną kolorową Biblią obrazkową – cena za sztukę, wraz z zestawem słuchawkowym:  229, 99 zł brutto.
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.