Pluszakowo.pl – nowy portal Egmont Polska

Pluszakowo.pl – nowy portal Egmont Polska
Pluszakowo.pl – nowy portal Egmont Polska

Egmont Polska uruchomił nowy projekt wydawniczy Pluszakowo.pl – portal edukacyjny adresowany do najmłodszych użytkowników internetu, zbudowany wokół marki Pluszaki Rozrabiaki. Partnerem serwisu jest Wirtualna Polska.
 

Pluszakowo.pl jest stroną, na której poprzez zabawę dziecko rozwija umiejętności potrzebne we wczesnej edukacji. Gry i zadania na portalu ćwiczą 12 podstawowych umiejętności, wśród nich m.in.: koncentrację, czy rozróżnianie kolorów. Świat Pluszakowa skierowany jest do dzieci już od 3. roku życia do lat 7.

Pluszakowo.pl zostało stworzone przez ekspertów specjalizujących się w tematyce dziecięcej: Wydawnictwo Egmont, które od ponad 20 lat wydaje publikacje dla najmłodszych oraz zespół dydaktyków, z Anną Sowińską na czele. Unikatową cechą serwisu jest panel rodzica, pozwalający na kontrolę postępów dziecka,  ustawianie czasu gry, oraz wybór poziomu trudności wedle wieku i zaawansowania gracza. Bezpieczeństwo gwarantuje blokada przed niekontrolowanym wyjściem z serwisu, brak reklam oraz gry bez przemocy.
 

Pluszakowo.pl to nowoczesna i bezpieczna oferta mądrej edukacji. Polecam ją rodzicom, którzy w trosce o rozwój dziecka poszukują na rynku niebanalnych propozycji  zabawmówi Anna Sowińska Dyrektor Szkoły Podstawowej ABiS „Szkoła dla dziecka”, terapeuta, edukator, autorka podręczników, programów i pomocy edukacyjnych.

 
Za kreację, projekt i wykonanie serwisu odpowiada Wydawnictwo Egmont. Realizacja badań użyteczności serwisu oraz przygotowanie filmu promocyjnego zostały powierzone Agencji Witflow. Uruchomienie serwisu wsparte jest kampanią reklamową w Internecie oraz mediach własnych Egmontu.

Obejrzyj film promocyjny – http://www.youtube.com/watch?v=YyWsTasSRLY
Zajrzyj do serwisu – www.pluszakowo.pl

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.