"Moc sześciorga" od środy w księgarniach

"Moc sześciorga" od środy w księgarniach
Moc sześciorga
Pittacus Lore
   
Mam głębokie przeczucie, że ten chłopak jest jednym z nas. I coś mi mówi, że muszę go odnaleźć.
 
Widziałam jego zdjęcie w internecie. Czytałam o tym, co zaszło w miasteczku Paradise. John Smith, poszukiwany uciekinier, uznany za terrorystę. Jest zagadką dla wszystkich, ale nie dla mnie. Bo ja wiem, że… to jeden z nas.
 
Na początku była nas dziewiątka, została szóstka. Ukrywamy się, udajemy zwykłych ludzi, nie próbujemy nawet się ze sobą kontaktować… ale nasze Dziedzictwa rosną w siłę i zbliża się dzień, gdy będziemy gotowi, aby podjąć walkę. Czy to możliwe, że John jest Czwarty, a jego pojawienie się to znak, na który czekałam? A kolejne numery? Czy dziewczyna, którą widuję w snach, ciemnowłosa, o oczach niespokojnych jak burza, może być Piąta albo Szósta? Włada nieprawdopodobną mocą, może więc starczy jej siły, aby zjednoczyć całą naszą szóstkę?
*
Numer Pierwszy wpadł w Malezji.
Numer Drugi – w Anglii.
Numer Trzeci – w Kenii.
Czwartego próbowali zlikwidować w Ohio, w mieście Paradise – nie udało im się.
 
Ja też należę do tej ocalałej szóstki. Jestem Siódma.
Chcę wreszcie stanąć do walki.
*
Pittacus Lore jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu wy marzycie. Potrafi robić rzeczy, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich nigdy nie zobaczycie. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.