"Dieta 17-dniowa" – od ponad 290 dni na TOPce Amazon, teraz w Polsce

"Dieta 17-dniowa" – od ponad 290 dni na TOPce Amazon, teraz w Polsce
„Dieta 17-dniowa” – od ponad 290 dni na TOPce Amazon, teraz w Polsce!
 
 

 
Światowy bestseller: opracowany przez lekarza sposób na zdrowe i trwałe zrzucenie wagi.
 
Stosując się do wskazówek doktora Mike’a Moreno, pokonasz największe przeszkody na drodze do tego celu – zniechęcenie, okresy zastoju i nudę. W przeciwieństwie do wielu kuracji odchudzających, polegających na nieustannym liczeniu kalorii i głodzeniu się, dieta 17-dniowa opiera się na sprawdzonych metodach, które pomogą Ci pozbyć się nadprogramowych kilogramów i utrzymać wymarzoną wagę. Ten rewolucyjny program bazuje na trzech 17-dniowych cyklach, po których następuje bezterminowa faza docelowa.
1 Przyśpieszenie – gwałtowna utrata wagi dzięki odpowiednio dobranemu jadłospisowi oraz łatwym ćwiczeniom ukierunkowanym na spalanie tłuszczu, oczyszczenie organizmu z toksyn;
2 Aktywacja – naprzemienne (co drugi dzień) spożywanie potraw niskokalorycznych oraz bogatszych w kalorie, co sprzyja dalszej redukcji tkanki tłuszczowej;
3 Osiągnięcie – urozmaicona dieta, zwiększenie codziennej dawki ruchu, wyrobienie dobrych nawyków żywieniowych;
4 Dotarcie do celu – utrzymanie osiągniętej masy ciała za pomocą programu żywieniowego, który w dni powszednie promuje zdrowy styl życia, a w weekendy pozwala cieszyć się ulubionymi smakołykami.
„Wszyscy zarzekaliśmy się i obiecywaliśmy sobie, że będziemy się lepiej odżywiać i więcej ćwiczyć, a nawet zmuszaliśmy się do tego, ale tyle razy nasze dobre intencje szły na marne. Sam wdrożyłem zdrowe nawyki do swojej pracy i życia w domu, zatem i wam na pewno się uda” – pisze dr Mike Moreno.
 
Polskim wydawcą „Diety 17-dniowej” jest Publicat. Książka będzie promowana w „Zwierciadle” i „Sensie”.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.