Weltbild zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Weltbild zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 
Weltbild zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jubileuszowy, XX finał WOŚP odbędzie się w drugą niedzielę stycznia, ale do zbiórki pieniędzy można przyłączyć się już teraz, odwiedzając księgarnie Weltbild.

Od 16 grudnia do 8 stycznia 2012 r., w ramach projektu Skarbona Stacjonarna, Weltbild prowadzi akcję zbierania pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji Jerzego Owsiaka. Kolorowe puszki Orkiestry można znaleźć w 45 księgarniach Weltbild w całym kraju (adresy księgarń  dostępne na Weltbild.pl). Klienci Weltbildu, którzy wesprą WOŚP, otrzymają słynne czerwone serduszka.

„Wspaniała inicjatywa i szczytny cel. Klientami Weltbildu w ponad 70% są kobiety, a to dla nich i małych pociech gra WOŚP. W związku ze wzmożonym ruchem w naszych księgarniach w okresie przedświątecznym chcieliśmy jak najefektywniej włączyć się w zbieranie pieniędzy” – mówi Paweł Wojciechowski, dyrektor marketingu Weltbild Polska.

Weltbild dodatkowo wspiera akcję działaniami marketingowymi. Są to plakaty w sieci sprzedaży (45 księgarń), marketing mobilny, SMS-y oraz newsletter (ponad 800 000 kont), wysyłane regularnie do klientów firmy Weltbild, a także kampania bannerowa na stronie sklepu internetowego Weltbild.pl

XX Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra pod hasłem: „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”.
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.