Empik wzywa do usunięcia go z listy laureatów Najgorszych Pracodawców 2010

Empik wzywa do usunięcia go z listy laureatów Najgorszych Pracodawców 2010
 
 
Jak czytamy na portalu CIA , Związek Syndykalistów Polski otrzymał od Menadżera ds. PR i Eventów i Rzecznika prasowego spółki Empik Moniki Marianowicz, list żądający natychmiastowego usunięcia treści zawartych w ogłoszeniu wyników konkursu na Najgorszego Pracodawcę 2010 r., gdzie Empik uplasował się na trzeciej pozycji.
W swoim liście, Rzecznik wezwała  Związek Syndykalistów Polski – organizatora konkursu „Najgorsi Pracodawcy Roku” do zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o warunkach pracy w Empik za pośrednictwem portalu internetowego www.najgorsipracodawcy.pl oraz ich niezwłocznego usunięcia z ww. strony internetowej.

„Nieprawdziwe informacje opisujące warunki pracy w Empik, zamieszczone przez organizatora konkursu na stronie internetowej www.najgorsipracodawcy.pl, są pomówieniem godzącym w wizerunek Empik jako pracodawcy. Informacje te nie znajdują żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

Spółka Empik zapewnia pracownikom warunki pracy zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, jest doceniana i wyróżniana jako pracodawca (m.in. Nagroda Universum Student Survey 2010 oraz Nagroda Universum Student Survey 2011).” czytamy w liście.

pełny tekst listu
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.