Wakacyjne prezenty w Impulsie!

Wakacyjne prezenty w Impulsie!
 
Okres wakacyjny to dla nas okres publikacji wielu nowych tytułów i wznowień. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na wyjątkową publikację autorstwa Wojciecha Śliwerskiego pt. „Różne oblicza harcerstwa”. Autor był wieloletnim działaczem ruchu harcerskiego i aktywnym dziennikarzem propagującym harcerstwo. Książka jest podsumowaniem jego działalności na tej płaszczyźnie.
 
Ważnym wydarzeniem na polskim rynku wydawniczym jest publikacja pt. „Krwawy cień genocydu”. Jest to wyczerpujące studium na temat ludobójstwa i próba odpowiedzi na odwieczne pytanie towarzyszące ludzkości, dlaczego człowiek zabija? Wstęp do książki napisał znany na całym świecie profesor Uniwersytetu Stanforda p. Philip Zimbardo, specjalista od spraw ludzkiej agresywności. To on przeprowadził sławny eksperyment więzienny, który stał się inspiracją dla wielu naukowców i artystów.
 
Poniżej prezentujemy nasze wybrane publikacje z ostatniego okresu, już teraz możecie przeczytać fragmenty, recenzje, opisy itp., już teraz  możecie oddać swój komentarz (nowa funkcja w naszym serwisie) pod każdą książką na stronie impulsoficyna.com.pl lub polecić ją swojemu znajomemu!

Na wakacje Impuls przygotował dla Was atrakcyjną niespodziankę!
Tylko teraz wszystkie nasze kiążki dla klientów indywidualnych  –10%!

Czas promocji:  19.07 – 15.08.2011! aby otrzymać w/w rabat wystarczy podać w zamówieniu
mailowym lub telefonicznym hasło: ”Wakacje z Impulsem”

Ponadto do każdego zamówienia w tym okresie otrzymają Państwo dodatkowo książkę gratis!!!
Zapraszamy!

 
Drodzy Czytelnicy, z wielką przyjemnością podsyłamy znakomitą informację, otóż od 1 lipca 2011 wystartowaliśmy z naszym firmowym BLOGiem Impulsu. Będzie to doskonałe miejsce na podzielenie się z nami Waszymi opiniami, sugestiami i oceną naszej codziennej pracy. Juz są pierwsze opinie…
Zapraszamy: impulsoficyna.com.pl/blog/
Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.