Te okropne bakterie

Te okropne bakterie
Te okropne bakterie – doskonała książka dla dzieci, pokazująca jak chronić się przed infekcjami

Książka Te okropne bakterie ma charakter edukacyjny. Dzieci czytając ją, poznają, jak stosując podstawowe zasady higieny, można się chronić przed infekcjami. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy w Europie panuje tajemnicza choroba bakteryjna.

Który rodzic nie marzy o tym, aby jego dziecko wychowywało się zdrowo i szybko czyniło postępy w rozumieniu otaczającego je świata. Pragniemy, aby nasze dzieci chciały przyswoić sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi i rozumiały konsekwencje, jakie wynikają z określonych zachowań. Jednocześnie każdy rozsądny rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że takie zachowania nie spadają z nieba. Muszą one zostać wyuczone, ale przede wszystkim zrozumiane przez nasze pociechy. Temu właśnie celowi ma służyć edukacyjna seria książeczek UCZĘ SIĘ I DORASTAM.
Dzięki lekturze książeczki Te okropne bakterie dzieci będą mogły lepiej poznać zagrożenia, jakie niosą zarazki i bakterie oraz lepiej zrozumieć, dlaczego podstawowe zasady higieny mogą ochronić je przed niepotrzebnymi infekcjami. Najmłodsi czytelnicy bardzo lubią wielokrotnie wracać do lektur, które są dla nich zrozumiałe i ciekawe. Dlatego proszą rodziców o powtórne czytanie tych samych książeczek. Dzięki przemyślanej metodzie dydaktycznej, książeczki z serii UCZĘ SIĘ I DORASTAM, czytane wielokrotnie, mocno ugruntują w świadomości najmłodszych zasady, których tak bardzo chcemy ich nauczyć, szczególnie w tym okresie życia, gdy jest to najłatwiejsze. Dodatkowym atutem książki są piękne, kolorowe ilustracje.

Więcej szczegółów na: http://www.kefas.biz/produkt/opis/1/te_okropne_bakterie

Zamówienia księgarskie i hurtowe można kierować na adres: handlowy@kefas.biz
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.