Spotkania z Hanną Cygler

Spotkania z Hanną Cygler
Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na spotkania z Hanną Cygler, autorką powieści Dobre geny.

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka – zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet). W swoim dorobku ma ich już dwanaście, w tym dwie wydane przez REBIS: Odmianę przez przypadki oraz promowane właśnie Dobre geny.
Autorka zaprasza na swoją stronę www.hannacygler.pl

Zapraszamy:
Wtorek 15 lutego, godz. 18.30
Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Piłsudskiego 1a, Mińsk Mazowiecki,

Środa 16 lutego, godz. 18.00
Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta 22/24, Warszawa
Fragmenty książki czytać będzie Krystyna Czubówna.
Spotkanie poprowadzi dziennikarka Anna Grużewska.

Czwartek 24 lutego, godz. 17.30
Książnica Polska, plac Jana Pawła II 2/3, Kawiarnia Literacka, II piętro, Olsztyn

Rok 2006. Marta Wenta, mocno poraniona przez życie, staje wreszcie na nogi – wyjeżdża z Gdańska do Warszawy i obejmuje stanowisko wiceprezesa agencji państwowej. Jest twórcza, oddana pracy i uczciwa – czy jednak w tych czasach zasady wyniesione z domu rodzinnego nie są jedynie balastem? A może jest ktoś, komu jej cechy doskonale pasują do… intrygi politycznej? Marta wkrótce zrozumie, że w grze, w której się znalazła, trudno o przyjaciół.

Dobre geny to dwunasta powieść autorki takich poczytnych tytułów, jak Tryb warunkowy, Kolor bursztynu, Czas zamknięty oraz Odmiana przez przypadki (REBIS, 2009).  Na czytelnika jak zawsze czekają zaskakujace zwroty akcji, osnową opowieści zaś są wątki obyczajowe, polityczne i romansowe oraz – znak firmowy  autorki –  duża dawka optymizmu.
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.