Znak mocno otwiera kolejną dekadę

Znak mocno otwiera kolejną dekadę
Nowi autorzy, tematy, serie – Znak mocno otwiera kolejną dekadę

Grupa wydawnicza Znak wciąż się rozwija, wkraczając na nowe tereny. Docieramy do coraz szerszego grona Czytelników, zaspokajając potrzeby piękna, wiedzy i rozrywki. Nasza oferta jest coraz bogatsza.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Czytelników i wyzwaniom rynku, tworzymy trzy nowe marki:

Znak – pod nieco unowocześnionym logo – będzie przynosił klasyczną – w szerokim sensie tego słowa – część naszej oferty. Czytelnik znajdzie tu literaturę piękną, literaturę faktu, historię, religię, filozofię: dzieła, które wzbogacają główny nurt kultury.

Znak literanova – to nowe w Znaku obszary literatury. Książki inspirowane zarówno popkulturą w najlepszym wydaniu, jak i idące pod prąd – eksperymentujące z formą i treścią, odważne, komentujące wydarzenia i trendy XXI wieku.

Znak emotikon to literatura dla dzieci i młodzieży, książki, które są najlepszą rozrywką, przyczyniają się do rozwoju estetyczno-literackiego oraz przekazują idee otwartości i tolerancji.

Te trzy marki, wraz z wydawnictwem Otwarte, z miesięcznikiem „Znak” i z rodzącym się działem publikacji elektronicznych, przyniosą wiele nowych ciekawych projektów, które – mamy nadzieję – znajdą uznanie Czytelników.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.