Ciąg dalszy wspomnień Urszuli Sipińskiej

Ciąg dalszy wspomnień Urszuli Sipińskiej
Ciąg dalszy wspomnień Urszuli Sipińskiej

Nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo 30 listopada ukaże się „Gdybym była aniołem” autorstwa Urszuli Sipińskiej

 
„Gdybym była aniołem… historie prawdziwe, dziwne, śmieszne” — to druga zaskakująca książka Autorki, po jej znakomitej autobiografii „Hodowcy lalek”. Wszystkie opowiadania zostały oparte na motywach prawdziwych wydarzeń!
Jak mówi Urszula Sipińska — w autobiografii udało się skompletować najciekawsze fragmenty jej życia z okresu totalitaryzmu. „Hodowcy lalek” to jednak książka z przesłaniem politycznym! Dlatego wiele intrygujących zdarzeń spoza polityki musiało poczekać. Znajdą się w tej książce. Nie tylko one. Są też wątki z obecnej rzeczywistości w Polsce; miejscami wesołe, miejscami jak z filmów sensacji czy thrillerów psychologicznych. Niesamowite opowieści o dziwnych, ludzkich losach. Będzie nawet coś o Niemenie, Rodowicz i o cudownych rodzicach.

*

Lubię takie kobiety. Niezależne, z charakterem, bezkompromisowe. Po lekturze autobiografii Uli „Hodowcy lalek” wypatrywałam jej następnej książki. Doczekałam się. Rozdział „O NIEMENIE” wprawił mnie w zadumę, bo jeszcze nikt, kto nie znał go tak dobrze jak ja, nie opisał Czesława tak trafnie, mądrze, serdecznie, jak Ula.

Małgorzata Niemen
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.