Bezdroża na 14. Targach Książki w Krakowie

Bezdroża na 14. Targach Książki w Krakowie
Bezdroża na 14. Targach Książki w Krakowie

4-7 listopada w Krakowie odbywają się 14. Targi Książki, których tegorocznym mottem są słowa Thomasa Whartona „Godzina czytania jest godziną skradzioną z raju”. Wydawnictwo Bezdroża zaprasza na stoisko nr B15, gdzie jak zawsze
będzie można poczuć ducha przygody i podróżowania, zarówno w dalekie jak i bliskie zakątki świata.

„Targi Książki w Krakowie, to jedna z najważniejszych imprez dla naszego wydawnictwa i wszystkich wielbicieli książek” – mówi Agnieszka Majka, kierownik Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl. „Z myślą o naszych czytelnikach przygotowaliśmy specjalnie na targi dwie nowości. 126 dni na kanapie. Motocyklem dookoła świata Tomka Gorazdowskiego jest niezwykłą książką podróżniczą, która zaraża bakcylem podróżowania i namawia do spełniania marzeń.
Krakowski Kazimierz i Podgórze Agnieszki Legutko to pięknie ilustrowany przewodnik po najbardziej magicznych zakątkach Krakowa” – dodaje.

Na stoisku Bezdroży, jak co roku, organizowane będą konkursy z nagrodami, promocje publikacji oraz sprzedawane przewodniki i książki podróżnicze z 10-procentowym rabatem. Bezdroża biorą także udział w akcji w „Książka za książkę”.

Serdecznie zapraszamy do spotkań z książką i podróżami w aurze krakowskiej złotej jesieni!

Misja Wydawnictwa Bezdroża: Chcemy, by nasze książki, pisane przez pasjonatów, zarażały wędrówką w poszukiwaniu nowych, nieznanych miejsc i pomagały w odkrywaniu szlaków niewydeptanych jeszcze przez turystów. Choć prowadzimy także przez popularne miasta i kraje, staramy się podpowiadać, jak – nawet idąc promenadą w tłumie spacerowiczów – usłyszeć opowieści starych murów, samotnych drzew i zapomnianych duchów.
Zapraszamy do wspólnych podróży.

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.