Ksawery Knotz na Targach Książki w Krakowie

Ksawery Knotz na Targach Książki w Krakowie
O godz. 15.00, w sobotę, 6 listopada 2010, gościem Wydawnictwa Esprit na krakowskich Targach Książki będzie ojciec Ksawery Knotz. Autor Nie bój się seksu, czyli kochaj i rób, co chcesz będzie podpisywać swoje książki na stoisku c25.
 
 
 
O. Ksawery Knotz – kapucyn, autor bestsellerowych książek poświęconych etyce seksualnej Kościoła, a także twórca portalu „Szansa spotkania”, od lat zaangażowany w szerzenie nauki o pięknie aktu seksualnego i wadze sfery cielesnej także i w życiu chrześcijan, prowadzi rekolekcje dla małżeństw poświęcone tej tematyce.

Nie bój się seksu, czyli kochaj i rób, co chcesz to wywiad rzeka, który z o. Knotzem przeprowadził Sylwester Szefer. O. Ksawery przypomina, że miłosne igraszki, fantazje i ciekawe pozycje nie są zarezerwowane dla amatorów przygodnego seksu bez miłości. Nie zapomina jednak o całościowym obrazie człowieka – sfera cielesna nie jest celem samym w sobie, ale dopełnieniem sfery duchowej.
Małżonkowie, jeśli dadzą sobie szansę, mogą po latach wspólnego życia stać się wytrawnymi kochankami. Wbrew współczesnym przesądom, które utożsamiają ilość partnerów seksualnych z jakością czerpanych doznań, ojciec Knotz mówi, że seks z jedną jedyną osobą można porównać do wina – im starszy tym lepszy!  A dowie się o tym ten, kto wytrwa… 

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.