101 rzeczy, które musisz zrobić, zanim dorośniesz

101 rzeczy, które musisz zrobić, zanim dorośniesz
101 rzeczy, które  musisz zrobić, zanim dorośniesz

Szkoła przetrwania – Majsterkowanie – Eksperymenty – Sztuczki – Gadżety

To jest książka, o której Adam Słodowy mógłby tylko marzyć! Książka idealna dla spryciarzy – majsterkowiczów, ciekawskich eksperymentatorów, miłośników sztuczek i żartów, nietypowych gadżeciarzy i tych, którzy w krótki weekend chcieliby przeżyć wielką wyprawę życia.

Oto kilka, spośród mnóstwa, propozycji zabaw: zrób latawiec, huśtawkę, domek dla lalek, samolot z papieru, animację na kartach książki, naucz się żonglować, zostać autorem kryminału, rozpal ogień bez zapałek, sprzedaj stare rzeczy, wyhoduj kryształ, skonstruuj kompas, rozpuść ząb w coli, zrób baterię, wygraj spór, zaczaruj monety, zbuduj radio, rób żarty, naucz się sztuczek karcianych i szyfrów w korespondencji, naucz się alfabetu Morse’a i podstaw pierwszej pomocy…

101 rzeczy, które musisz zrobić, zanim dorośniesz to książka podzielona na sześć obszernych rozdziałów: majsterkowanie, rozrywka, nauka, gadżety, sztuczki i szkoła przetrwania, które składają się na ogromną instrukcję do świetnej zabawy zarówno dla dziewczyn, jak i chłopaków. Ta książka rozbudza wyobraźnię, ćwiczy logiczne myślenie, umiejętność planowania oraz sprawności manualne. Wygodny format ułatwia korzystanie z doskonale opisanych i dokładnie zilustrowanych pomysłów, podpowiedzi i sztuczek. 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.