ANGIELSKI Repetytorium leksykalno-tematyczne

ANGIELSKI Repetytorium leksykalno-tematyczne
ANGIELSKI
Repetytorium leksykalno-tematyczne (B2-C1)
(Książka + Audio CD)

Dla uczniów, studentów, samouków i przygotowujących się
do matury rozszerzonej i egzaminów


– nauka 1500 słów, wyrażeń, phrasal verbs i idiomów,
– 30 zagadnień zgodnych z wymaganiami do matury rozszerzonej,
– kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów
w praktyce,
– ok. 150 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
– współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
– specjalnie opracowane testy powtórkowe + minisłowniczki,
– CD z najciekawszymi nagraniami – GRATIS!

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 1500 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do testów językowych, matury i egzaminów. Opracowany został również z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego brytyjskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom – do wykorzystania w trakcie pracy z uczniami podczas lekcji lub korepetycji. Repetytorium polecane jest wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie oraz skutecznie utrwalić znajomość najważniejszych angielskich słówek i wyrażeń.

Podręcznik
(192 str.) obejmuje 30 zagadnień usystematyzowanych w 14 kategoriach tematycznych, występujących przede wszystkim na maturze na poziomie rozszerzonym i różnych egzaminach. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe wraz z tłumaczeniem, a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.

14 rozdziałów zawierających 30 tekstów dotyczy najważniejszych zagadnień, opracowane zgodnie z wymaganiami obowiązującymi na nowej maturze na poziomie rozszerzonym. Samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia ok. 150 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście, krzyżówki. W podręczniku znajdują sie testy powtórkowe typu self-assessment oraz pełny klucz odpowiedzi.

Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Zawiera 76 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu wyłącznie native speakerów. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.