Szybki trening słownictwa. W sam raz na wakacje

Szybki trening słownictwa. W sam raz na wakacje
Szybki trening słownictwa. W sam raz na wakacje
Berlitz przedstawia kolejny tytuł w serii Szybkich kursów. Szybki trening słownictwa w wersji angielskiej, hiszpańskiej i niemieckiej to sposób na skuteczne opanowanie słówek, których wiecznie zapominamy. W sam raz na wakacje!
 
Szybki trening słownictwa to kolejny tytuł w serii Szybkich kursów Berlitz. Trening pozwoli błyskawicznie opanować najczęściej używane (i zapominane) słówka na poziomie A1-A2. Przyda się przed wakacjami, służbową podróżą czy weekendowym wypadem za granicę. Trening został opracowany w 3 wersjach językowych – angielskiej, hiszpańskiej i niemieckiej. Wszystkie prezentują autentyczne słownictwo przydatne w codziennych sytuacjach – od zakupów czy wizyty w restauracji po rozmowę kwalifikacyjną.
 
Każdy Trening składa się z 2 części – CD z mp3 i dołączonego do płyty bookletu. Na płycie znajdziemy 80 minut nagrań w języku obcym wraz z polskim tłumaczeniem. W książeczce zamieszczono wymowę poszczególnych zdań i zwrotów, słowniczki, a także garść informacji na temat życia codziennego w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech.
 
W serii ukazały się również:
Szybki kurs mówienia. Angielski; Hiszpański; Niemiecki
Szybki kurs rozumienia. Angielski; Hiszpański; Niemiecki
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.