Masz witrynę turystyczną? Zarabiaj na niej!

Masz witrynę turystyczną? Zarabiaj na niej!
Nowy program afiliacyjny Wydawnictwa Bezdroża wystartował niespełna trzy miesiące temu, a już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wydawców stron internetowych związanych z turystyką i podróżami. W krótkim czasie do współpracy z Wydawnictwem przystąpiło wielu partnerów, którzy w bardzo ciekawy i oryginalny sposób prezentują ofertę Księgarni Podróżniczej www.bezdroza.pl
 
Program Partnerski skierowany jest zarówno do dużych, jak i małych serwisów internetowych.   Nieistotna jest wielkość portalu – to sam wydawca decyduje, jak wiele treści i w jakiej formie chce udostępnić dla swoich użytkowników. Oferta wydawnicza jest na tyle zróżnicowana, że bez problemu można ją dostosować do tematyki krajowej i zagranicznej, górskiej, żeglarskiej, zimowej  czy do wybranych destynacji, np. takich jak Sudety, Transylwania, Adriatyk, Bliski Wschód itd.
Produkty z księgarni internetowej mogą być uzupełnieniem zarówno serwisów tematycznych, ogólnoturystycznych, opisujących konkretne destynacje, nawet te obejmujące swym zasięgiem niewielki wycinek, ale także stron o fotografii podróżniczej, kulturze, antropologii, relacji, blogów , czy stron ze zdjęciami. Możliwości jest wiele i im więcej pracy włożonej w dostosowanie oferty do specyfiki witryny, tym większe przełożenie na sprzedaż i prowizje.
– Chcemy dotrzeć do jak największej grupy wydawców, którzy swoje podróżnicze pasje prezentują na portalach internetowych i pragną je wzbogacić o dodatkowe treści – mówi Piotr Stolarczyk, koordynator Programu Partnerskiego Bezdroży.
Niezaprzeczalnym atutem jest oczywiście możliwość zarabiania na tego typu współpracy, gdyż poza wzbogaceniem serwisu w treści, Partnerzy korzystają na prowizjach od sprzedaży, które dochodzą nawet do 12%.  
Więcej o programie partnerskim Bezdroży: http://bezdroza.pl/pp/.
 
Kontakt i informacje o programie:
Piotr Stolarczyk, pp@bezdroza.com.pl
tel. 12 2692961, wew. 36
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.