„Dziennik zakochanej nastolatki“ najlepszy na lato

„Dziennik zakochanej nastolatki“ najlepszy na lato
Co czytać podczas wakacji? Na to pytanie odpowiedzieć pomaga literacki wortal granice.pl, który zorganizował kolejny raz plebiscyt „Najlepsza książka na lato”. W kategorii książka dla młodzieży głosami internautów wygrał „Dziennik zakochanej nastolatki“ Wydawnictwa Olesiejuk.

W organizowanych przez wortal plebiscytach udział bierze zawsze ponad 12 tysięcy osób – zapewniała przed rozstrzygnięciem zabawy redakcja.

Książki oceniane były w 11 kategoriach, na dwa sposoby – przez jury oraz głosami internautów. Właśnie przez czytelników wyróżniony został „Dziennik zakochanej nastolatki“ Pierdomenico Baccalario i Eleny Peduzzi. Pokonał minimalnie trylogię „Dary Anioła“ Cassandry Clare (która zyskała największe uznanie w oczach jury) i „Upadłych“ Lauren Kate i może posługiwać się tytułem Najlepsza książka na lato wortalu Granice.pl” w kategorii książka dla młodzieży.

Wspomnienia z wakacji

„Dziennik zakochanej nastolatki“ Pierdomenico Baccalario i Eleny Peduzzi to zapis wakacji Grety – nastolatki, która podczas podróży na Elbę przeżywa swe pierwsze miłości, rozczarowania i prawdziwe emocje, a ostatnią stronę wyrywa. Kilka miesięcy później jej notatnik znajduje szukający natchnienia pisarz. Czy uda mu się odkryć, jak zakończyła się pierwsza miłość wrażliwej 16-latki?

Wyłączny dystrybutor Firma Księgarska Jacek Olesiejuk.
http://dzienniknastolatki.pl/

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.