Girls in Love – Langenscheidt na lato

Girls in Love – Langenscheidt na lato
Girls in Love – Langenscheidt na lato
 
     

Wydawnictwo Langenscheidt przedstawia nową serię powieści do nauki angielskiego dedykowaną nastolatkom. Girls in Love to książki dla zakochanych, odkochanych i całkowicie miłością niezainteresowanych. Idealne na wakacje!

Girls in Love to seria mini-powieści, dzięki którym powtórzymy język angielski, poznamy nowe słówka i zwroty, a przede wszystkim – miło spędzimy czas w towarzystwie bohaterów z krwi i kości. Jak to możliwe? Książki z serii Girls in Love w naturalny sposób łączą język polski i angielski w proporcji pół na pół. Takie połączenie wynika z konstrukcji fabuły i dodaje jej autentyczności. Zrozumienie tekstu ułatwią słowniczki zamieszczone niemal na każdej stronie.
 
 Na rynku ukazały się właśnie dwa pierwsze tytuły z serii – Miłość na wakacjach oraz Trzy punkty dla miłości. Obie książki w porywający sposób opowiadają o romantycznych perypetiach nastolatek, łącząc intrygującą fabułę z dowcipnymi dialogami i… zaskakującym zakończeniem! Girls in Love to seria idealna na wakacje – lekka fabuła pozwoli oderwać się od rzeczywistości, a optymalna dawka języka angielskiego – wrócić do szkoły w wyśmienitej formie! 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.