Rozmówki z przewodnikiem Berlitz

Rozmówki z przewodnikiem Berlitz
Rozmówki z przewodnikiem Berlitz – nowe tytuły w bestsellerowej serii

 

      
 
Rozmówki tureckie z przewodnikiem TURCJA oraz Rozmówki czeskie z przewodnikiem PRAGA to 2 nowe tytuły w popularnej i cenionej serii wydawniczej Berlitz. Na lato polecamy także nowe, gruntownie odświeżone  wydanie Rozmówek francuskich z  przewodnikiem PARYŻ.

Rozmówki z przewodnikiem to seria, która od 3 lat cieszy się uznaniem czytelników. Każda książka z tego cyklu stanowi interesujące połączenie doskonałych rozmówek, zawierających około 1200 najpotrzebniejszych wyrażeń i zwrotów, i praktycznego przewodnika po mieście lub po kraju.

Część językowa rozmówek zawiera działy takie jak zakwaterowanie, zakupy czy pomoc medyczna. Wszystkie zwroty i wyrażenia zostały opatrzone prostą transkrypcją fonetyczną. Komunikację ułatwiają praktyczne słowniczki i wskazówki gramatyczne.

Część przewodnikowa każdej książki zawiera opis miejsc, które warto odwiedzić podczas podróży. Znajdziemy tu nie tylko informacje dotyczące dóbr kultury, zabytków czy cudów przyrody, ale również ciekawostki obyczajowe i fakty związane z historią regionu
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.