Kanał filmowy Wydawnictwa TELBIT

Kanał filmowy Wydawnictwa TELBIT
Kanał filmowy Wydawnictwa TELBIT
Sześć nowych zwiastunów książek i nowy, książkowy kanał video.

Wydawnictwo TELBIT uruchomiło swój kanał filmowy w serwisie YouTube:

www.youtube.com/WydawnictwoTELBIT

W kanale prezentowanych jest m.in. sześć nowych zwiastunów książek Ewy Barańskiej – autorki, której grono czytelników rośnie z każdą nowo wydaną powieścią. W lutym ukazała się jej najnowsza książka, „Ostatni Wielki Kahun”.

Ostatni Wielki Kahun – Ewa Barańska
ISBN: 978-83-60848-99-9
Wydawnictwo TELBIT

Najnowsza powieść Ewy Barańskiej w mistrzowski sposób łączy elementy wysmakowanego romansu i trzymającego w napięciu kryminału, przenosząc Czytelnika w egzotyczny świat hawajskich tajemnic.

Bywa, że świadectwo oczu jest tak szokujące, że buntuje się przeciw niemu rozum. Zanim racjonalna bizneswoman Rita Sztangret poznała przystojnego Hawajczyka, wierzyła najwyżej w niejasne przeczucia.

Tymczasem historia, która jej się przydarzyła, przystaje do sentencji Williama Szekspira: Są na ziemi i niebie rzeczy, które nie śniły się filozofom…

Ewa Barańska jest znaną autorką powieści, opowiadań, a także słuchowisk radiowych. Jej talent pisarski zaowocował m.in. szeregiem bestsellerowych książek dla młodzieży, które, podejmując tematy aktualne i kontrowersyjne, dyskretnie eksponują podstawowe życiowe wartości: Kamila (nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Wydawnictwa TELBIT), Karla M., Ja Blanka, Żegnaj, Jaśmino, Z kim płaczą gwiazdy (nominacja do Angelusa 2009), Lukrecja Borgia to ja.

W dorobku pisarki znajduje się także thriller z elementami science-fiction Pierwiastek zero, na podstawie którego powstał już scenariusz filmowy.
 
Więcej informacji o twórczości Ewy Barańskiej:

www.ewabaranska.pl
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.