Gry i zabawy – nowość Langenscheidt

Gry i zabawy – nowość Langenscheidt
Gry i zabawy – nowość Langenscheidt

 

           

Langenscheidt Polska przedstawia nowość – Gry i zabawy. Język angielski. 5 zeszytów łamigłówek, krzyżówek i quizów to propozycja nie tylko dla najmłodszych!

O tym, że dzieciaki najchętniej uczą się poprzez zabawę, wiemy wszyscy. Rzadziej zdajemy sobie sprawę z tego, że poprzez zabawę można uczyć się niezależnie od wieku. Ciekawe gry, łamigłówki czy quizy ułatwiają zapamiętywanie nowych słówek, zwrotów i wyrażeń także dorosłym. Nowość Langenscheidt – Gry i zabawy. Język angielski to propozycja nie tylko dla najmłodszych!

Gry i zabawy. Język angielski to 5 zeszytów, które zawierają krzyżówki o różnym poziomie trudności, zagadki, łamigłówki, rebusy, szarady, gry planszowe, gry typu MEMO i wiele innych propozycji. Bawiąc się, łatwiej opanować język angielski.  Każda z przedstawionych w zeszytach gier ma podobną konstrukcję – została przypisana do konkretnego tematu oraz adresata. Mamy tu gry dla najmłodszych, dla młodzieży i dorosłych. Taki podział wynika  z poziomu słownictwa, jakie wykorzystano w ćwiczeniach. Na wypadek jakichkolwiek problemów pod ręką są zawsze prawidłowe odpowiedzi (Answer Key) i słowniczki (Word Bank).

Gry i zabawy. Język angielski są  idealną pomocą dla nauczycieli w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz doskonałym urozmaiceniem lekcji w liceum czy w szkole językowej. Przydadzą się także tym, którzy uczą się samodzielnie.

Więcej informacji na temat książek znajduje się na stronie internetowej wydawnictwa – www.langenscheidt.pl. Za pośrednictwem serwisu można kupić te i inne publikacje Langenscheidt oraz Berlitz.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.