Jerzy Illg wyróżniony

Jerzy Illg wyróżniony
Jerzy Illg, redaktor naczelny Znaku, został nominowany w XVIII Plebiscycie Gazety Krakowskiej „Ludzie Roku”. W plebiscycie czytelnicy i kapituła wybierają ludzi z Małopolski, którzy wyróżnili się swoją postawą lub działalnością w jakiejkolwiek dziedzinie życia, mają nieposzlakowaną opinię, cieszą się zaufaniem oraz szacunkiem otoczenia. Kandydatów do nagrody zgłaszają czytelnicy. Obecnie na łamach Gazety Krakowskiej drukowane są kupony, na których można głosować na swojego kandydata. Kupony do głosowania będą drukowane do 27 lutego.

Na kupony (tylko oryginalne) przesłane pod adresem: Gazeta Krakowska, 31-548 Kraków, al. Pokoju 3, z dopiskiem Ludzie Roku Redakcja czeka do 3 marca. Każda osoba może oddać głos na swego faworyta tyle razy, ile kuponów zbierze. Na głosujących czekają nagrody-niespodzianki.

4 marca Kapituła Plebiscytu przypieczętuje wybór 10 laureatów. Zostaną nimi: pierwszych pięcioro kandydatów z największą liczbą głosów czytelników i pięcioro wyłonionych przez Kapitułę Plebiscytu w oparciu o kryteria: szacunek, jakim kandydat cieszy się w środowisku, aktywność kandydata i jego zasługi w 2009 roku, liczba głosów.

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.