Rekord Wielkiego Balu Księżniczek Disneya pobity

Rekord Wielkiego Balu Księżniczek Disneya pobity
Rekord Wielkiego Balu Księżniczek Disneya pobity!

Wielki Bal Księżniczek Disneya 2010 pod patronatem magazynu „Księżniczka” oraz „Disney i ja” już za tydzień.
W balu wezmą tym razem udział 1622 przedszkola z całej Polski!

Zakończyła się rejestracja przedszkoli zainteresowanych zorganizowaniem imprez karnawałowych dla miłośników bajkowego świata Disneya. Z przyjemnością informujemy, że w porównaniu do ubiegłego roku ich liczba wzrosła o 48% (529 zgłoszeń więcej) dzięki czemu, już po raz drugi pobiliśmy rekord na największy bal księżniczek Disneya na świecie!

– Każdy Bal powinien być wyjątkowy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej propozycji dzieci z całej Polski poczują tę wyjątkowość i zapamiętają tegoroczny Karnawał jako pełen magii i radości – mówi Artur Pacuła, Marketing & Communications Director Poland & CEE w The Walt Disney Company Polska. – Tegoroczne bale odbędą się w dniach od 25 stycznia do 7 lutego, a zatem w czasie, kiedy na ekranach kin prezentowany jest najnowszy film Disneya “Księżniczka i żaba”. To obok miesięcznika „Księżniczka” dodatkowe źródło inspiracji dla wszystkich małych dziewcząt szykujących się na bal – dodaje Artur Pacuła.

– Z miesięcznikiem „Księżniczka” czytelniczki przez cały rok mogą poczuć tę wyjątkową, królewską aurę, czerpiąc mnóstwo dobrej energii i pomysłów do baśniowych zabaw. Tym bardziej w okresie karnawałowego balu znajdą tam wiele inspirujących opowieści – zapewnia Róża Grzegorska, Publishing Manager w wydawnictwie Egmont Polska. – Z kolei chłopcy wyruszający w tym roku na przyjęcie karnawałowe bez wątpienia powinni zajrzeć do takich magazynów, jak „Disney i ja”, czy „Auta”, gdzie znajdą wskazówki i porady – za jaką postać z bajek Disneya mogą się przebrać, a nawet, jakim pojazdem wybrać się na tę uroczystość! – dodaje Róża Grzegorska.

Zarejestrowane przedszkola analogicznie, jak w ubiegłym roku, dostały od organizatorów zestawy dekoracji, dyplomy oraz propozycje scenariuszy zabaw do przeprowadzenia. Tym razem konwencja zakłada przemieszczanie się przez poszczególne komnaty zamku. Wśród nich znajdą się: Komnata Śnieżki i krasnoludków, Komnata zaklętych zwierząt, w której króluje księżniczka Tiana z Nowego Orleanu, Komnata kowbojska Chudego znanego z bajki „Toy Story”, czy Komnata Przyjaźni, w której przedszkolaki spotkają księżniczkę Bellę.

W tym roku w Wielkim Balu Księżniczek weźmie udział łącznie 135 351 dzieci! Przedszkola, które do dnia 28 lutego prześlą kronikę z balu będą mogły wygrać wspaniałe nagrody (m.in. zestawy Disney Electronics i klocków Lego). Organizatorzy –  The World Disney Company oraz Wydawnictwo Egmont Polska otrzymali w ubiegłym roku ponad 700 przepięknie wykonanych kronik. Szacuje się, że w 2010 roku ich liczba przekroczy najprawdopodobniej 1000! Wyniki konkursu na najlepszą kronikę z Wielkiego Balu Księżniczek Disneya zostaną ogłoszone 1. kwietnia na stronie www.wielkibalksiezniczek.pl.

Wszystkim przedszkolakom życzymy bajkowej zabawy!
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.