Wydawnictwa Vesper i In Rock na XII Targach Książki

Wydawnictwa Vesper i In Rock na XII Targach Książki
  
Wydawnictwa Vesper i In Rock na XII Targach Książki

Instrukcje obsługi dzieci, książki, które dobrze brzmią oraz mające wyjątkowo dobry wpływ na zdrowie poradniki, to jedynie kilka, spośród wielu niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla naszych Czytelników. 

Poznańskie wydawnictwa Vesper i In Rock zapraszają na XII Targi Książki w Krakowie. Od najbliższego czwartku, 23 października, będzie można odwiedzać nasze stoisko B40. Dla wszystkich spragnionych dobrej literatury przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: w trakcie Targów swoją premierę będą miały nasze nowe tytuły, a stoisko odwiedzą autorzy, tłumacze i goście specjalni. Zaprezentujemy Państwu także nasze niezwykle zdrowe książki, a wszystkim rodzicom i opiekunom zaproponujemy kupno…instrukcji obsługi bobasa – książki, jakiej na naszym rynku wydawniczym do tej pory nie było.
W sobotę 25 października nie zabraknie także niespodzianek dla fanów dobrej muzyki i książek, które dobrze brzmią. Szczegóły już wkrótce – szukajcie informacji o przygotowanych przez nas atrakcjach na stronach Wirtualnego Wydawcy, a także na www.vesper.pl.
 

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.