Pogawędź z Ludzikiem Michelin o podróżach

Pogawędź z Ludzikiem Michelin o podróżach
Pogawędź z Ludzikiem Michelin o podróżach

Nie lubisz stać przy księgarnianej półce snując plany przyszłych podróży lub dobierając najlepszy przewodnik na weekendowy wypad za granicę? Ludzik Michelin zaprasza do swojego podróżniczego królestwa! W księgarni „Książnica Polska” w centrum Olsztyna stworzono turystyczną krainę Michelin. Na potrzeby tego nowatorskiego projektu przygotowano specjalną aranżację wnętrza – pomysłowe meble oraz banery ścienne, nawiązujące do podróżniczej tradycji koncernu Michelin. Dzięki temu projektowi wszyscy, którzy chcą wybrać się z przewodnikami Wydawnictwa Bezdroża w podróż, nie muszą stać już przy książkowym regale, by zapoznać się z wybranym przewodnikiem z Serii Udany Weekend lub Zielony Przewodnik Michelin. Mogą natomiast zasiąść w wygodnym fotelu i przy filiżance aromatycznej kawy, snuć plany nadchodzących wojaży po Berlinie, Wenecji, Paryżu, Korsyce, Egipcie oraz innych miejscach, których nie może zabraknąć na trasie służbowych i urlopowych podróży.

Pomysłodawcami projektu są: ze strony Heliona Menadżer Sprzedaży B2B, Project Manager Piotr Szóstka oraz ze strony Michelin Specjalista ds. wizualizacji Adam Bazydło, którzy niewinny pomysł przyoblekli w realny projekt.

Jestem niezwykle dumny, – mówi Adam Bazydło – że Ludzik Michelin zaczyna nową podróż właśnie tu, w Olsztynie, gdzie mieści się główna siedziba Michelin w Polsce. Chcielibyśmy, aby podobne „krainy Michelin” pojawiły się w innych dużych księgarniach w całym kraju.

Naszym celem jest – dodaje Piotr Szóstka – by firma Michelin była kojarzona nie tylko z motoryzacją, ale także ze świetnymi przewodnikami poddającymi nowatorskie pomysły na spędzanie wolnego czasu i poznawanie świata.

Przewodniki Michelin to propozycja skierowana dla osób prowadzących aktywny i dynamiczny tryb życia, dla których weekendowe wypady lub wakacyjny urlop są najlepszym sposobem na zetknięcie się z niepowtarzalną atmosferą krajów i miast, do których często podróżujemy prywatnie i służbowo. Przewodniki te to doskonała inspiracja dla tych wszystkich, którzy pragną odkrywać kulturalne i naturalne dziedzictwo świata. To kulinarna i turystyczna biesiada, najpiękniejsze trasy i najwygodniejsze hotele. To z każdym rokiem coraz więcej tytułów przedstawiających największe atrakcje w Europie i na świecie.
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.