Myślisz, że wiesz o niej wszystko?

Myślisz, że wiesz o niej wszystko?
Myślisz, że wiesz o niej wszystko?

 

Bardzo długo oczekiwana na naszym rynku książka trafiła już do sprzedaży. Poznańska oficyna InRock wydała właśnie pierwszą w Polsce biografię Amy Winehouse: „Amy, Amy, Amy. O Amy Winehouse historia”.

Pomimo notorczynie odwoływanych koncertów, licznych wpadek na tych, które się odbyły
i problemów ze zdrowiem, Amy Winehouse wciąż jest jedną z najpopularniejszych na świecie wokalistek. Debiutancki album „Frank” z 2003 podbił serca krytyków. Jej wokal zaczęto porównywać do głosu Macy Gray i Sarah Vaughan. Rok później Amy Winehouse nominowano do nagrody Brit Awards w kategorii „Najlepsza solowa artystka”. Kolejna płyta, „Back to black” wyniosła ją na szczyty list przebojów i sprzedaży. Album powędrował na pierwsze miejsce brytyjskiej listy UK Album Chart. Singiel „Rehab” dotarł do siódmego miejsca na brytyjskiej liście przebojów, a w USA – do dziewiątego. Ostatni longplay sprzedał się w samej tylko Wielkiej Brytanii w ponad dwuipółmilionowym nakładzie, zaś na całym świecie prawie 9 milionów fanów kupiło płytę Amy. Kluczem do popularności gwiazdy jest z pewnością jej głos. Media nieustannie spekulują, czy kolejna wizyta w szpitalu zakończy karierę londyńskiej gwiazdy. Bulwarówki donoszą
o aresztowaniu jej męża, o kolejnej przygodzie z narkotykami, a my…wydajemy jej autobiografię. Pierwszą w Polsce. Równie pasjonującą jak jej dotychczasowa kariera.

Patronat nad książką objęli: Onet.pl, merlin.pl oraz ESKA Rock.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.