Nowy magazyn Wydawnictwa Jacek Santorski & Co

Nowy magazyn Wydawnictwa Jacek Santorski & Co
W trosce o polepszenie jakości naszych usług, dostosowanie się do światowych standardów i dla większej wygody naszych Klientów – z dniem 1 sierpnia 2008 roku, zmieniliśmy miejsce magazynowania i sposób wysyłki naszych książek.

W ramach umowy podpisanej 28 lipca br., całkowitą obsługę Państwa zamówień przejmuje firma Alfa Logis z siedzibą w miejscowości Pass koło Błonia pod Warszawą, ul. Batorego 2, oferująca wydawnictwom usługi magazynowe i logistyczne.

Działalność Alfa Logis, stosującej standardy ISO 2001, oparta jest na nowoczesnych systemie informatycznym Baan oraz systemie WMS (system zarządzający magazynem). Dzięki temu znacząco poprawi się terminowość dostaw naszych tytułów oraz ograniczymy ilość reklamacji. Będziemy mogli także szybciej reagować na Państwa zamówienia.

W związku z powyższym, informujemy, iż od dnia 4 sierpnia przestał działać magazyn Wydawnictwa Jacek Santorski & Co przy ulicy Różanej 36 w Warszawie (Mokotów).

Nowy magazyn mieści się w miejscowości Prass (na trasie Warszawa – Poznań)
ul. Batorego 2, 05-800 Pruszków
tel. 022 368 39 80
fax: 022 368 37 07

Nie ulega natomiast zmianie sposób składania zamówień. Ewentualne reklamacje – prosimy przesyłać bezpośrednio do centrum logistycznego firmy Alfa Logis do pani Anny Kecht – e-mail: anna.kecht@alfalogis.pli

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.