Bestseller do nauki słówek

Bestseller do nauki słówek
BESTSELLER DO NAUKI SŁÓWEK
 
 
 
Wydawnictwo Edgard, producent kursów do nauki 20 języków obcych, wprowadził właśnie na rynek najnowszą wersję jednego z najpopularniejszych w Polsce programów komputerowych do nauki angielskiego słownictwa. Profesor Henry 6.0 Słownictwo Poziom 1 & 2 to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego wraz z inteligentnym systemem powtórek. Nowa wersja ma zupełnie inną oprawę graficzną, nowe opcje, większą bazę oraz dodatkowe ćwiczenia.

Profesor Henry 6.0 Słownictwo to najnowsza wersja bestsellera do nauki słówek – kursu do intensywnej i wszechstronnej nauki języka. Program przeznaczony jest dla osób, które potrzebują gotowych wzorców i chcą szybko opanować słownictwo niezbędne w aktywnej i swobodnej konwersacji z obcokrajowcem. Siłą Profesora jest System Inteligentnych Powtórek i urozmaicone ćwiczenia – gwarantują szybką i efektywną naukę.

Obecnie program uczy aż 11 000 angielskich słówek, wyrażeń i zdań. Profesor jest również w pełni multimedialny – wszystkie przykłady zostały udźwiękowione przez rodowitych Anglików (ponad 9 godzin nagrań), a użytkownik może korzystać z opcji nagrywania przez mikrofon. Profesor Henry jest doskonałą pomocą dla maturzystów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów – utrwala i poszerza zasób słownictwa. Bogactwo urozmaiconych ćwiczeń pozwala opanować wszystkie niezbędne podczas egzaminów umiejętności – rozumienie tekstów, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie oraz przyswoić trudną sztukę rozumienia języka mówionego.
W najnowszej wersji program został znacznie zmieniony i udoskonalony: powiększono bazę słownictwa, zwiększono ilość nagrań, dodano nowe typy ćwiczeń, wzbogacono o nowe opcje, m.in. dynamicznie generowane gry językowe, dodano łatwe drukowanie karteczek ze słówkami, przygotowano nowoczesną oprawę graficzną i uproszczono interfejs, wbudowano edytor słownictwa – w prosty sposób można samodzielnie dokonywać zmian w bazie programu i łatwo dodawać nowe słówka, zastosowano automatyczną aktualizację przez Internet oraz narzędzie do skopiowania na twardy dysk plików z nagraniami.
 
Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.