Nowy cykl dodatków do Rzeczpospolitej

Nowy cykl dodatków do Rzeczpospolitej
„PRZYGODA Z POLSKĄ” NOWY CYKL DODATKÓW DO RZECZPOSPOLITEJ
 
 
 
Już 26 marca br. czytelnicy dziennika Rzeczpospolita otrzymają segregator i pierwszy z 26 zeszytów nowej serii „Przygoda z Polską”. Zeszyty, przygotowane przez Wydawnictwo Pascal – partnera serii, prezentują wybrane regiony Polski. Każdy zeszyt zawiera opisy atrakcji turystycznych, praktyczne informacje dla turystów oraz regionalne ciekawostki. Całość wzbogacona została mapami, zdjęciami i rysunkami.  
 
Pierwszy zeszyt, opowiadający o Podhalu będzie liczył 24 strony i znajdzie się w nim wywiad ze znaną podróżniczką Elżbietą Dzikowską. Wszystkie kolejne zeszyty będą miały objętość 16 stron. Seria będzie reklamowana w telewizji, stacjach radiowych, Internecie i w prasie.

Projekt zrealizowany na potrzeby dziennika Rzeczpospolita jest kolejnym przedsięwzięciem Wydawnictwa Pascal w obszarze dodatków do prasy. Marka Pascal najczęściej jest kojarzona z przewodnikami turystycznymi. Wykorzystując swój potencjał jako czołowy dostawca treści turystycznych w Polsce, Pascal z powodzeniem rozszerzył swoją działalność o dodatki do prasy. Wydawnictwo realizuje także projekty marketingowe dla klientów korporacyjnych w oparciu o posiadane zasoby informacji turystycznej (przewodniki i atlasy).
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.