Powiedz "Kocham Cię" z Pascalem i wygraj romantyczny weekend

Powiedz "Kocham Cię" z Pascalem i wygraj romantyczny weekend
POWIEDZ KOCHAM CIĘ Z PASCALEM I WYGRAJ ROMANTYCZNY WEEKEND
Jak wyrazić swoje uczucia w nietypowy sposób? Co zrobić, gdy Twoja „Walentynka” lubuje się w książkach? Jaki prezent wybrać na Dzień Zakochanych? Pod koniec stycznia do księgarń trafił nowy album Wydawnictwa Pascal – „Kocham Cię”. Na blisko 150 stronach zebrano wszystko co ważne w temacie miłości. Świetne źródło inspiracji przy szykowaniu tego wyjątkowego dnia, lub prezent sam w sobie! W walentynkowym konkursie Pascal Travel Club główną nagrodą jest weekend w górach wartości ok. 1200 zł.
 

Album Pascala „Kocham Cię!” jest równie liryczny co dowcipny. Ma wiele słodyczy i wiele pieprzu. Są w nim zabawne wierszyki znanych osób („Jestem homarem i zawsze nim będę; Czy twoje serce kiedyś zdobędę?”, Oskar Wilde), współczesne i sprzed kilkudziesięciu lat miłosne bileciki, namiętne filmowe pocałunki od Rudolfa Valentino po Leonarda DiCaprio, serca i serduszka w różnych wzorach na męskich ramionach, kobiecych ustach i drzwiach do sławojki, zakochani bohaterowie filmów animowanych…  

Święto Zakochanych wywodzi się z kultury anglosaskiej i ma ponad pięciowiekową tradycję. Święty Walenty patronuje mu od około XV wieku. Walentynki w Polsce znane są od lat 90-tych. Walentynkowe szaleństwo ogarnia nas co roku, może tym razem warto zamienić kolejnego zezowatego pluszaka z uczepionym plastikowym serduszkiem na pełen ciepła, przymrużenia oka i wzruszenia album „Kocham Cię”, a kiczowatą kartkę czy SMS’a zastąpić prawdziwą poezją zaczerpniętą właśnie z tej książki?
 
I chociaż wartości uniwersalne jakimi są miłość i przyjaźń pielęgnować należy stale, bez szukania pretekstu dla słowa „kocham”, dlaczego nie zaakceptować dnia okazywania uczuć?
Wszak łakną ich wszyscy, niezależnie kto i w jakim dniu im patronuje.

UWAGA KONKURS!
Rusza błyskawiczny konkurs „Twój pomysł na wyjątkowe Walentynki”, który potrwa do 14 lutego br. Mogą wziąć w nim udział osoby zarejestrowane w Pascal Travel Club.  Jest to darmowy program oferujący zniżki w hotelach, obiektach turystycznych i restauracjach na terenie Polski. Aby przystąpić do Pascal Travel Club wystarczy zarejestrować się na stronie www.pascal.pl. Uczestnicy konkursu będą musieli opisać miejsce, w które chcieliby zabrać ukochaną osobę w dniu zakochanych i taki opis przesłać ze swojego konta w serwisie www.pascal.pl, wpisując w temat wiadomości „Twój pomysł na wyjątkowe Walentynki”.

Nagrodą główną jest weekend dla dwojga wartości ok. 1200 zł, ufundowany przez partnera programu Pascal Travel Club  – Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz (www.kocierz.pl) (2 noclegi, wyżywienie, wstęp do klubu dyskotekowego, zabiegi SPA, basen, sauna, jacuzzi). Pozostałe cztery nagrody ufundowane przez PTC to przewodniki „Dwa dni we dwoje” i „Dwa tygodnie we dwoje”. Więcej na stronie www.pascal.pl.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.