Redaktor ds. kontaktu z podmiotami zagranicznymi

Wydawnictwo Esprit Sp. z o.o. zatrudni na umowę o pracę osobę na stanowisko:

Redaktora ds. kontaktu z podmiotami zagranicznymi

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z zagranicznymi i polskimi podmiotami takimi jak: wydawcy, autorzy, agencje literackie, fotograficzne itp.
  • zarządzanie korespondencją, obieg dokumentów, w tym umów
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z podmiotami zagranicznymi
  • twórcze poszukiwanie w zagranicznej ofercie nowych tytułów

OCZEKUJEMY:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat w jednym z najprężniej rozwijających się wydawnictw
  • możliwość pracy na miejscu w Krakowie i pracy zdalnej
  • opiekę medyczną i kartę Multisport

Czekamy na Twoją aplikację do 31.10.2024

Aplikację zawierającą CV podpisane imieniem i nazwiskiem prosimy składać drogą mailową na adres: praca@esprit.com.pl

W tytule maila proszę wpisać: „Redaktor ds. kontaktu z podmiotami zagranicznymi”

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:

Jeśli wyrażasz zgodę na uwzględnienie Twojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych w okresie kolejnych 12 miesięcy dopisz w CV oświadczenie o treści:

„Wyrażam zgodę na uwzględnienie danych osobowych z bieżącej rekrutacji również w przyszłych

procesach rekrutacyjnych Administratora danych, w okresie 12 miesięcy od dnia wyrażenia zgody”.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest spółka Wydawnictwo Esprit Sp. z o.o. z którą można skontaktować się pisemnie na wskazany powyżej adres lub elektronicznie na adres rodo@esprit.com.pl

Pani/Pana dane osobowe przekazane przez Panią/Pana w aplikacji będę przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia bieżącej rekrutacji. Nie można wykluczyć, że w procesie rekrutacji pojawią się dodatkowe informacje, w tym dane szczególnych kategorii (w rozumieniu art. 9 RODO) np. informacje o stanie zdrowia. Samodzielne przekazanie Spółce danych osobowych zawartych w aplikacji, rozumiemy jako Pani/Pana intencję i stanowi to dla Administratora czynność zgody w przetwarzaniu danych w bieżącej rekrutacji. Jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na uwzględnienie aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych informujemy, że ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując żądanie na adres e-mail rodo@esprit.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu także prawo do dostępu do danych, ich prostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych w rekrutacji znajdują się tutaj  https://www.esprit.com.pl/lp/rekrutacja.html

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4