Specjalista ds. licencji do audiobooków

Cześć!

Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Obecnie do zespołu Audioteka Group poszukujemy osoby na stanowisko​ Specjalista ds. licencji do audiobooków

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie licencji do wskazanych tytułów – współpraca z agencjami literackimi i zagranicznymi wydawcami – w tym składanie ofert, negocjowanie warunków, przygotowywanie i opiniowanie kontraktów,
  • Bezpośrednia współpraca z autorami w zakresie ofert i umów autorskich
  • Opiniowanie propozycji wydawniczych
  • Koordynowanie procesu wydawniczego w zakresie powstającego tekstu do nagrania w audio
  • Aktywna współpraca z działem produkcji i marketingu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako redaktor inicjujący lub w specjalista w dziale praw autorskich
  • Doświadczenie w pracy z umowami licencyjnymi i przeniesienia praw
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość rynku książek, audiobooków i podcastów,
  • Duże zaangażowanie oraz samodzielność,
  • Otwartość oraz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Umiejętność planowania pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć rozwoju i podnoszenia własnych kompetencji.

Mile widziane:

  • Zainteresowania literaturą, kinem, teatrem,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami.
  • swobodna atmosfera

Oferujemy:

  • Swobodna atmosfera
  • Brak dress codu
  • Szkolenia i konferencje
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • System kafeteryjny
  • Parking dla rowerów i samochodów
  • Integracje i celebracje
  • Akcje CSR

Aplikować prosimy pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=97cb2a96978840eb9cb4d33af4a9e3d1

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4