Redaktor inicjująco-prowadzący w redakcji Wydawnictwa Wilga

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • praca z książką dziecięcą w redakcji Wydawnictwa Wilga,
  • inicjowanie, kreowanie oraz prowadzenie projektów książek dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat,
  • prowadzenie projektów od pomysłu aż do druku – planowanie, dobieranie współpracowników (autorów, ilustratorów, redaktorów, korektorów) i koordynowanie ich pracy,
  • przygotowywanie kosztorysów poszczególnych projektów, negocjowanie stawek i dbanie o rentowność projektów,
  • udział w polskich i zagranicznych targach branżowych.

Oczekujemy:

  • pasji, kreatywności, otwartości na nowe
  • rozwiązania,doświadczenia na podobnym stanowisku (min. roczne doświadczenie),
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz współpracowników,
    samodzielności i odpowiedzialności w prowadzeniu i
  • realizowaniu publikacji oraz zarządzania projektem wydawniczym na wszystkich jego etapach,
  • dobrej umiejętności obsługi komputera.

Oferujemy:

  • pracę przy bardzo różnorodnych projektach,
  • możliwość udziału w targach krajowych i zagranicznych,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,
  • pakiet medyczny Enel-Med, pakiet Multisport,
  • umowę o pracę, premię w systemie rocznym,
  • wynagrodzenie minimum 7000 zł brutto (ostateczna kwota ustalana w zależności od doświadczenia i kwalifikacji).

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy składać drogą mailową na adres: rekrutacja@gwfoksal.pl do 12 lutego 2023. Prosimy dodać w tytule maila hasło: redaktor prowadzący – Wilga.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4