2022 rokiem młodzieżówek! Spotkanie online z autorkami imprintu beYA

Przegląd

Już dziś 15 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się świąteczne spotkanie online z czterema młodymi pisarkami, które podbiły w minionych miesiącach rynek wydawniczy. W wydarzeniu pod hasłem „2022 rokiem młodzieżówek! Autorki beYA o tym, że marzenia się spełniają” wezmą udział: Herytiera (Pizgacz), Marta Łabęcka, Monika Rutka, FortunateEm oraz Natalia Fromuth. Podczas interaktywnej transmisji fani twórczości autorek będą mieli okazję zadawać im pytania i dzielić się swoimi przemyśleniami.

Jeszcze nie tak dawno temu młode kobiety niezwiązane z literaturą – dziś pisarki, które na spotkania autorskie przyciągają tłumy czytelniczek i czytelników.

Każda ich kolejna książka znika z półek księgarń w mgnieniu oka, a one same do końca nie mogą uwierzyć, jak szybko ich życie zmieniło się nie do poznania.

Jakie mają plany na przyszłość, jakie marzenia, o czym chcą pisać i co jest dla nich ważne – o tym opowiedzą przy dekorowaniu pierników podczas świątecznego spotkania online.

Rozmowę, tłumaczoną również na język migowy, poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Transmisja z wydarzenia odbędzie się na stronie Facebook.com/empikcom.

Na spotkanie zaprasza Empik wraz z grupą wydawniczą Helion i imprintem beYA.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: beYa