Storytel i Wyborcza.pl w jednym pakiecie

Storytel i Wyborcza.pl w jednym pakiecie

Przegląd

Wyborcza.pl i Storytel łączą siły. Od sierpnia 2022 r. dwie subskrypcje – pakiet Premium Wyborcza.pl i pakiet Unlimited Storytel dostępne będą w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie 55 zł*. W ramach łączonej usługi subskrybenci będą mogli sięgnąć do sprawdzonych informacji, nagradzanych reportaży, wywiadów z nietuzinkowymi gośćmi i wielu innych tekstów w serwisach i magazynach “Wyborczej”, a dodatkowo zyskają dostęp do bazy ponad 100 tys. audiobooków i e-booków w Storytel. 

Ofertę Wyborcza.pl i Storytel promuje hasło „Bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami i zanurz się w świecie niezwykłych historii”. Informacje o promocji znaleźć można na stronach internetowych, w aplikacjach i newsletterach, a także w mediach społecznościowych obu marek.

Pakiet dwóch subskrypcji można kupić na stronie: LINK

Wyborcza.pl jest liderem cyfrowych prenumerat w Polsce – na koniec marca 2022 r. społeczność jej subskrybentów liczyła 290 tys..

Storytel to z kolei pierwsza na świecie cyfrowa usługa abonamentowa, umożliwiająca streaming audiobooków na telefonach i tabletach. Działa w 20 krajach na świecie. Ma siedzibę w Sztokholmie.

* Pakiet Premium Wyborcza.pl w standardowej ofercie kosztuje 29,90 zł, pakiet Unlimited Storytel 34,90 zł.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Storytel