PRZYJDZIE POGODA NA ŚLUB

Przegląd

11 października 2022 r., nakładem Wydawnictwa Szara Godzina, ukaże się powieść Wioletty Piaseckiej „Przyjdzie pogoda na ślub”. To historia trzech młodych kobiet, które mierzą się z wyzwaniami, jakie niesie los. Potykają się i podnoszą, dzięki więzom przyjaźni. Kontynuacja losów bohaterek z powieści „Przyjdzie pogoda na miłość” i „Przyjdzie pogoda na szczęście.

Joanna, zraniona przez najbliższych, szuka swojego miejsca w życiu. Czy zdoła otworzyć serce na prawdziwą miłość?

Magda walczy o uratowanie rodzinnej firmy. Czy doświadczona chorobą nowotworową i nieudanym małżeństwem znajdzie w sobie siłę, by znowu zaufać mężczyźnie?

Zuzanna zasmakowała wielkiego sukcesu i doświadczyła spektakularnego upadku. Czy odnajdzie szczęście
w spokojnym życiu u boku ukochanego?

Wioletta Piasecka w powieści „Przyjdzie pogoda na ślub” zdaje się mówić, że można podnieść się po traumatycznych przeżyciach, jak choroba, bankructwo, odrzucenie przez najbliższych czy rozwód. Bywa, że dzięki nim poznajemy siebie, doceniamy każdą chwilę i odkrywamy swoje przeznaczenie.

Jeśli okrutnie doświadcza Cię los, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli snujesz marzenia, a brakuje ci odwagi, by po nie sięgnąć, ta książka jest dla ciebie. Jeśli po prostu chcesz odpocząć, „Przyjdzie pogoda na ślub” to strzał w dziesiątkę.

Wioletta Piasecka jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Mieszka w Leśniczówce Baranówce w gminie Frombork. W 2020 r. ukazała się jej pierwsza powieść obyczajowa dla dorosłego odbiorcy „Przyjdzie pogoda na miłość”, rok później powieść „Bez planu B” i „Przyjdzie pogoda na szczęście”. W 2022 r. miała premierę powieść „Niezapomniany walc”. Pisarka ma jednak w dorobku ponad dwadzieścia książek dla dzieci, jak również scenariuszy teatralnych, wierszy, tekstów piosenek oraz słuchowisk radiowych. W 2020 r. otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za projekt „Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia”.

Wioletta Piasecka i Wydawnictwo Szara Godzina zapraszają do czytania powieści „Przyjdzie pogoda na ślub”. Książka będzie miała premierę 11 października 2022 r.

Szara Godzina jest systematycznie rozwijającym się, rodzinnym wydawnictwem, założonym w 2012 roku. Od początku działalności publikuje książki polskich autorów, także debiutantów. Specjalizuje się w literaturze obyczajowej i obyczajowo-historycznej, ale ma w portfolio również tytuły sensacyjne i thrillery. Dokłada wszelkich starań, by wydawane książki budziły pozytywne emocje i skłaniały do refleksji.

Kategorie: Literatura