Spotkanie z Piotrem Jaconiem, autorem książki „My, Trans”

Przegląd

Autorzy Książek w Obiektywie i Wydawnictwo RM
zapraszają na spotkanie z
Piotrem Jaconiem
autorem książki „My, Trans”.

czwartek, 21 kwietnia godz. 19.00
Station of Art Gallery, Warszawa, ul. Grzybowska 12/14.

 

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Jaconiem, autorem książki „My, Trans”, który tak mówi o swojej książce „Ta książka jest o ludziach, który szukają siebie i czasami błądzą. Jest o państwie, które w niczym nam – osobom trans i ich rodzinom – nie pomaga, ale za to systemowo ich upokarza. Jest wreszcie o Kościele, który – czy chcemy, czy nie – jest w Polsce instytucją ważną , aspirująca do wyższych celów, celowo jednak lub z bezmyślności poniżającą wiernych ukrytych pod skrótem LGBTQ+.”

Jak my postrzegamy ten problem. Czy go zauważamy? Czy potrafimy pomóc? A jeśli byśmy chcieli, to jak to zrobić, by nikogo nie urazić? Warto rozmawiać? Może w ten sposób będziemy mogli pomóc osobom trans i ich rodzinom żyć normalnie. ZAPRASZAMY.

Piotr Jacoń – dziennikarz TVN 24. Autor m. in. reportażu o rodzicach osób trans płciowych „Wszystko o moim dziecku oraz cyklu rozmów „Bez polityki”. Pracował w Radiu Plus, Radiu Gdańsk i w „Dzienniku Bałtyckim”. Mieszka w Gdyni.

Wydawnictwo RM wydaje książki o szeroko rozumianej tematyce poradnikowej, stale powiększa ofertę książek historycznych, reportażowych i dziecięcych. #czytajmnie

AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – agencja promocji koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe i spotkania. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.

Partnerem spotkania jest Station of Art Gallery.
Patronat medialny TVN 24, Fundacja Trans-Fuzja, Magazyn “Replika”.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu stacjonarnie lub on-line.
Będzie możliwość zakupienia książki w bardzo promocyjnej cenie.
WSTĘP WOLNY!

Kategorie: Wydarzenia