“Dobry pies. Kolejne dylematy rozwiązane!” – książka o wychowaniu dorosłych psów w księgarniach

Przegląd

Już 27 kwietnia nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się kolejna książka bestsellerowego autora i specjalisty od szkolenia psów – Steve’a Manna.

https://dobrypies.wsqn.pl/

 

Wychowanie zwierząt nigdy się nie kończy? Zacznij od siedmiu “składników aktywnych” dobrego wychowania!

 

Steve Mann, trener i behawiorysta, a także autor bestselleru “Dobry piesek. Jak wychować niesfornego szczeniaka” powraca. Tym razem specjalista od wychowania zwierząt daje wskazówki, jak pracować z dorosłym psem i rozwiązać różne psie dylematy.

Ta książka uczy, jak zadawać trafne pytania, pomaga krok po kroku wpoić psu praktyczne zasady postępowania i omawia różne – prostsze i bardziej zaawansowane – techniki, dzięki którym twoje życie z psem stanie się lepsze.

Na konkretnych przykładach nauczysz się jak postępować ze swoim dorosłym psem.

Dowiesz się jak ćwiczyć przywoływanie i chodzenie na luźnej smyczy, zgłębisz tajniki psiej mowy ciała i poznasz ciekawe pomysły na relaks z psem. W książce znajdziesz porady, jak uporać się z kłopotliwymi zjawiskami takimi jak lęk separacyjny, strach przed fajerwerkami czy agresja wobec obcych. A wszystko w lekkiej atmosferze i przystępnej formie!

To książka dla każdego miłośnika psów, zainteresowanego etycznymi metodami postępowania, które znajdują poparcie w wynikach badań naukowych i zostały sprawdzone przez ponad 100 tysięcy właścicieli psów z całego świata.

 

 

 

 

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: SQN