Plener Literacki w Gdyni już od 13 sierpnia – znamy listę wystawców!

Plener Literacki w Gdyni już od 13 sierpnia – znamy listę wystawców!

Przegląd

Plener Literacki w Gdyni to spotkanie czytelnika z książką, jej autorem i wydawcą, wydarzenie o charakterze otwartym, łączące kiermasz książek z atrakcyjnym programem. W ramach Pleneru odbędą się spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, także warsztaty i zajęcia literackie dla dzieci, a ponad 60 wydawców zaproponuje szeroki wybór książek w okazyjnych cenach. Polecamy urozmaicony program i ofertę wydawniczą Pleneru, zarówno miłośnikom literatury w każdym wieku, jak i osobom sięgającym po książki sporadycznie. Wstęp na Plener jest wolny.

Z ofertą książek w doskonałym wyborze czekać będą na Plenerze Literackim w Gdyni uznani wydawcy, m.in.:EGMONT, Sonia Draga, Debit, Vectra, Bellona, MG, Literatura, Adamada, Agora, Książkowe Klimaty, Wielka Litera, WAB, Magia Słowa, Uroboros, Solis, Fabryka Słów, Bukowy Las, Zakamarki, Wilga, Zielona Sowa, Nasza Księgarnia, timof comics, Grupa Helion, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Wydawnictwo BIS, Wydawnictwo Amaltea, Kwiaty Orientu, Wydawnictwo Marpress, Oficyna Naukowa, Poławiacze Pereł, Claroscuro, Wydawnictwo Nowa Baśń, Wydawnictwo Olesiejuk, Wydawnictwo Poznańskie, Wydawnictwo Literackie i Wydawnictwo ZNAK.

Jak zawsze przy okazji takich wydarzeń, będzie szansa na zakupy w promocyjnych cenach. Ponadto, zainteresowani Nagrodą Literacką Gdynia mogą odwiedzić stoisko Nagrody i zapoznać się z publikacjami dotychczasowych laureatów, a także tegorocznych nominowanych.

pełna lista wystawców tutaj

Plener Literacki w Gdyni, Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego
Organizatorzy zapraszają od piątku do niedzieli: 13-15 sierpnia 2021 r.

Godziny otwarcia:

w piątek w godz. 12.00-19.00,
w sobotę i niedzielę w godz. 11.00-19.00.

 

 

źródło: Fundacja Historia i Kultura

Kategorie: Wydarzenia