Amazon.pl już działa

Przegląd

Dzisiaj, 2 marca nad ranem, wystartowała polska wersja sklepu Amazon.

Od dziś polscy klienci mogą kupować na Amazon.pl i wybierać spośród ponad 100 milionów produktów, korzystając codziennie z niskich cen i szybkiej, niezawodnej dostawy. Klienci mogą również cieszyć się darmową dostawą dla zamówień powyżej 100 PLN, sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon. Amazon.pl oferuje szeroki wybór produktów z ponad 30 kategorii, takich jak książki, elektronika użytkowa, sport i rekreacja, narzędzia i artykuły gospodarstwa domowego, zabawki i produkty dla dzieci. Towary pochodzą od tysięcy europejskich i polskich przedsiębiorstw. – czytamy w komunikacie.
Serwis proponuje lubiane przez Polaków formy płatności, jak np. BLIK oraz Przelewy24.

Przypominamy, że Amazon podpisał umowę z firmą InPost, zatem paczki ze sklepu będzie można odebrać w paczkomatach.

Na konto można się zalogować za pomocą danych używanych na niemieckiej, brytyjskiej czy amerykańskiej stronie sklepu. Serwis od razu zaciągnął też wszystkie informacje, takie jak adres, numer telefonu czy też dane karty płatniczej. To duże ułatwienie dla wielu osób, które miały już okazję korzystać z Amazona.

Platforma zapowiada dostęp do ponad 100 milionów produktów oraz darmową dostawę dla zamówień powyżej 100 zł . W bogatej ofercie produktów, brak jest …..ebooków. Sa czytniki Kindle Paperwhite, ale ebooków nie ma.

 

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Amazon