Print on demand – webinar Empiku dla branży wydawniczej

Print on demand –  webinar Empiku dla branży wydawniczej

Przegląd

Empik zaprasza na webinar branżowy „Druk na życzenie – nowa technologia na nowe czasy” – we wtorek, 17 listopada o godzinie 12:00. Wydarzenie poprowadzi Kuba Piotrkowicz – Prezes Zarządu Virtualo.

Print on demand, czyli druk na życzenie, to jedna z nowych technologii, nadal rzadko spotykana na rodzimym rynku wydawniczym. Z tego powodu narosło wiele mitów i błędnych przekonań, które zostaną rozwiane podczas webinaru z udziałem Kuby Piotrkowicza, prezesa Virtualo. Uczestnicy dowiedzą się, jak można zastosować rozwiązanie print on demand w swoim wydawnictwie, dla kogo jest ono przeznaczone, czym różni się od druku cyfrowego i czy druk na życzenie poprawia rentowność wydawnictw.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań. Webinar dostępny jest dla uczestników branżowych – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez ten link. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. Zarejestrowane osoby otrzymają indywidualny link to udziału w wydarzeniu.

Kuba Piotrkowicz od ponad 10 lat zajmuje się zakładaniem i skalowaniem biznesów technologicznych. Pracował na kierowniczych stanowiska dla spółek należących do Rocket Internet w Tajlandii, Singapurze i Indonezji. Od 2018 roku pracuje w Grupie Empik. Posiada dwa dyplomy magistra, które uzyskał po ukończeniu SGH oraz programu CEMS MIM. Odbył również stypendium na CEIBS w Chinach.

 

Kategorie: Szkolenia
Tagi: EMPiK