Spotkanie z Autorem na scenie Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie!

„WOW!” TO NAJCZĘSTSZA REAKCJA NA TEN WIDOK

 

Kto był w pustej Hali Dunaj, ten wie jak wielkie wrażenie ona robi. Ogromna przestrzeń (4 000 m2), industrialny klimat, świetna akustyka doceniana przez najlepszych dźwiękowców w kraju, to właśnie tutaj odbędą się spotkania podczas Areny Premier.

 

Po raz pierwszy w historii Targów Książki w Krakowie, hala Dunaj zamieni się festiwalowy punkt spotkań czytelników z ulubionymi autorami. Będzie scena, będzie miejsce dla publiczności i punkty kawiarniane.

 

Luźna atmosfera, zaczytane spojrzenia i zapach przerzucanych stron książkowych nowości – to wszystko to, co kochamy w tej imprezie najbardziej. Tym razem z naszymi ulubionymi autorami spotkamy się w starych, a jednak jakby innych, nowych przestrzeniach. To pierwsza i być może ostatnia okazja do uczestnictwa w Targach Książki w takim wydaniu.

 

Spotkania w ramach Areny Premier będą promowane na stronie internetowej Targów Książki w Krakowie w zakładce „Program”, na stronie na Facebooku oraz na profilu na Instagramie. Spotkania będą także nagrywane i publikowane w sieci kanałami Targów Książki w Krakowie po wydarzeniu.

 

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będzie z pewnością wyjątkowa. Zwiększony reżim sanitarny oraz szereg zmian dotyczących organizacji imprezy doprowadził nas do nowych, prawdopodobnie niepowtarzalnych możliwości. W tym roku mamy do zaoferowania Państwu specjalną scenę – Arenę Premier – która zostanie umiejscowiona w hali Dunaj. Będzie to przestrzeń o ogromnej kubaturze, która zapewni bezpieczeństwo i komfort w tym wyjątkowym czasie. Czas letnich, plenerowych spotkań dobiega końca i z pewnością żadna inna przestrzeń zamknięta nie zapewni Państwa Autorom takiego komfortu.

 

Z oferty może skorzystać każdy z Państwa, niezależnie od tego czy mają Państwo u nas w tym roku zarezerwowane stoisko.

Jeżeli mają Państwo wstępny pomysł lub pytania to bardzo proszę o kontakt do poniedziałku (28.09.2020). – czytamy w komunikacie targów w Krakowie

 

 

 

 

Kategorie: Targi krajowe