Specjalne promocje e-booków i audiobooków z okazji 8. urodzin Publio.pl

Specjalne promocje e-booków i audiobooków z okazji 8. urodzin Publio.pl

Przegląd

Publio.pl – księgarnia internetowa Agory, oferująca czytelnikom ponad 40 tys. e-booków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych – działa od 2012 roku i obchodzi właśnie 8. urodziny! Z tej okazji od 4 do 8 maja br. oferuje miłośnikom cyfrowego czytelnictwa niespodzianki i promocje, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

 Podczas urodzinowego tygodnia Publio.pl zaprasza miłośników literatury do wspólnego świętowania i korzystania z urodzinowych niespodzianek, promocji i atrakcji. Od 4 do 8 maja na stronie księgarni można znaleźć tytuły renomowanych wydawnictw przecenione nawet do 50%! Na początek w atrakcyjnych cenach będzie można kupić e-booki Wydawnictwa Prószyński i S-ka, a następne w kolejności będą: Rebis, Literackie, W.A.B. oraz Wydawnictwo Poznańskie i Czwarta Strona.

Tradycyjnie, na Publio.pl pojawi się również urodzinowa promocja „Gorący e-book za 12 zł”, w której każdego dnia jeden, wybrany tytuł będzie kosztował jedynie 12 zł. Publio.pl ma również prezent dla miłośników audiobooków – codziennie inny książkowy bestseller w formie audio będzie można kupić za 8 zł.

Dodatkowo każdy, kto będzie chciał podzielić się historią swojej przygody z e-czytaniem, może wziąć udział w jubileuszowym konkursie i  wygrać czytnik PocketBook wraz z kodami na zakupy na Publio.pl. Szczegóły: https://bit.ly/Publio_konkurs

Szczegółowe informacje o urodzinowych promocjach Publio.pl są dostępne na stronie: https://bit.ly/8-urodziny-publio  

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: publio.pl